Czy portale randkowe rzeczywiście działają?

Odpowiadając krótko na pytanie – tak, działają. 1 na 5 związków i 1 na 6 małżeństw zaczyna swoją znajomość online. Popularny serwis randkowy Match był nawet odpowiedzialny za poznanie się ponad pół miliona związków i ponad 90 000 małżeństw. Daily Mail przewiduje, że do 2031 połowa wszystkich związków będzie miała swój zalążek w internecie.

polskie portale randkowe

By bliżej przyjrzeć się portalom randkowym skierowanym do Polaków zachęcamy, by odwiedzić serwis z rankingiem UdanaRandka.com. Tam będziesz mógł znaleźć serię recenzji najlepszych portali randkowych dostępnych w Polsce.

Ale kontynuując temat tego, czy serwisy działają odpowiemy na kilka najbardziej popularnych pytań i problemów.

Co jeśli ktoś kogo znam zobaczy mnie na portalu randkowym?

Około 25% społeczeństwa używa stron i aplikacji randkowych. Jeśli ktoś widzi Twój profil w takim portalu możesz być pewny, że jest po Twojej stronie barykady i boryka się z podobnymi problemami. Zresztą tak czy inaczej wiedzą, że jesteś singlem więc co gorszego może się stać?

Bycie proaktywnym jeśli chodzi o znalezienie randki nie jest czymś złym. Zamiast siedzieć w domu i narzekać na cały świat Ty próbujesz coś ze sobą zrobić. To odważna postawa i powinieneś wręcz czuć się dumny, a nie zawstydzony.

Czy portale randkowe są bezpieczne?

Najlepszą rzeczą w tego typu portalach jest to, że możesz poznać daną osobę przed tym zanim poznacie się w rzeczywistości. Chatowanie może być dość ciekawe i niekiedy zabawne ale oczywiście musisz zachować zdrowy rozsądek. Wiele serwisów randkowych dokłada wszelkich starań, by tożsamość ich użytkowników była chroniona. Niemniej jest parę zasad których należy przestrzegać:

1. Rozpoznawaj znaki ostrzegawcze. Jeśli ktoś wydaje się dziwny i nie budzi Twojego zaufania po prostu przerwij relację. Nie podawaj swoich danych osobistych takich jak adres. To dość podstawowe ale ważne rzeczy.

2. Umawiaj się w bezpiecznych miejscach. Pierwsza randka w środku lasu? Kiepski pomysł. Publiczna kawiarnia? Czemu nie!

Nie wiem czy na takich portalach znajdę osoby, które będą mnie lubiany

Pamiętaj, że nie jesteś jedyny. W zamierzchłych czasach, gdy internet był płatny za minutę rzeczywiście w portalach randkowych było niewiele osób. Ale od tego czasu minęło wiele lat. Wśród 4 Twoich znajomych conajmniej 1 używa aplikacji randkowej lub portalu. Liczba osób o podobnych poglądach, cechach, lubiących to samo jest ogromna! Każdy ma szansę znaleźć kogoś dla siebie.

Przeglądanie profili innych osób nic nie kosztuje. Możesz po prostu zarejestrować się w jednym z portali randkowych lub polskich portali erotycznych i zobaczyć czy znajdziesz kogoś interesującego. Może i Tobie uda się znaleźć miłość w takim miejscu. Kto wie!

One Reply to “Czy portale randkowe rzeczywiście działają?”

  1. Marcin

    podczas rejestracji na różnych portalach uważajcie na ceny. Niektóre z nich się cenią. Nie wszystkie są jednak warte swojej ceny. Jak ktoś szuka darmowych portali randkowych to niech sprawdzi jakieś rankingi takie jak np. ten tutaj: http://www.udanarandka.com/darmowe-portale-randkowe żeby potem nie narzekać że nie może nikogo znaleźć w internecie

Comments are closed.