Polskie Portale Erotyczne – Które Z Nich Polecamy?

Rozwój internetu przynosi wiele zmian. Jedną z nich jest rosnąca popularność portali erotycznych. Trend ten jest widoczny także w Polsce. Jakie więc polskie portale erotyczne oferuje nam rynek? Przyglądamy się temu poniżej.

Jakie są najlepsze polskie portale erotyczne do sexu? Sprawdzamy!

Wbrew pozorom wybór nie jest tak mały jakby się mogło wydawać. Poniżej zamieszamy listę z najlepszymi polskimi sex portalami erotycznymi.

Najlepsze Polskie Portale Erotyczne – Ranking:

Erodate – Tutaj Znajdziesz Najlepsze Sex Randki

Erodate to najprawdopodobniej najbardziej znany polski portal erotyczny. To co najważniejsze, czyli baza danych użytkowników jest wystarczająco duża – bo ma aż 1.6 mln użytkowników. Autorzy gwarantują także bezpieczeństwo i dyskrecję.

Serwis oferuje także porady dla początkujących lub niewtajemniczonych osób. Porady te są nazwane na portalu mianem “erolizaka”. Są tam zawarte informacje na temat tego jak wygląda sex telefon i jak się podczas niego zachowywać oraz wiele innych cennych informacji.

Sex Kontakty – Portal Erotyczny Dla Par i Singli

Sex Kontakty to drugi portal w naszym rankingu. Jest to serwis twórców takich portali jak np. Poflirtujmy. Sama rejestracja jest bezpłatna natomiast tak jak w większości przypadków część funkcji jest zarezerwowana wyłącznie dla kont premium. Samo bezpieczeństwo portalu jest na dobrym poziomie, a autorzy zadbali o certyfikat SSL.

Natomiast jeśli chodzi o wady, to użytkownicy narzekają nieco na wydłużony czas kontaktu z supportem. Niemniej sama platforma randkowa jest raczej polecana jeśli chodzi o polskie portale erotyczne.

Pieprzyc.com

Pieprzyc.com to jeden z najpopularniejszych w ostatnich miesiącach sex portal erotyczny. Jest on bardzo mocno reklamowany na dużej ilości stron erotycznych. Ale czy rzeczywiście jest tak skuteczny?

Konta użytkowników nie są weryfikowane przez portal. Jednak zachęcająca jest bardzo duża baza użytkowników. Część funkcji premium jest płatna jednak sama rejestracja jest darmowa. Osoby posiadające konto w serwisie Pieprzyc.com interesuje głównie relacja ONS, FWB i sex bez zobowiązań więc jeśli chodzi o szybki seks bez długotrwałych relacji, serwis spełnia swoje założenia.

Portale z ogłoszeniami erotycznymi – Czy warto?

Część ludzi na pewno na początku zada sobie pytanie, czy warto szukać ogłoszeń erotycznych w internecie i czy doprowadzą one do czegoś.

Nie można na to pytanie odpowiedzieć jednoznacznie. Wszystko zależy od tego z jakiego portalu korzystasz i na jakie ogłoszenia odpowiadasz. Cześć z nich to ogłoszenia sponsorowane lub zwykłe oszustwa, gdzie osoba po drugiej stronie monitora ma jedynie zamiar Cię oszukać. Uważaj także na ogłoszenia które brzmią zbyt dobrze. Jeśli wydaje Ci się, że dany anons erotyczny wydaje się być zbyt dobry, z pewnością masz rację i to kolejna próba oszukania.

Podsumowanie

Jeśli szukasz dobrych polskich portali erotycznych zrób odpowiedni research. Nie wybieraj pierwszej lepszej strony. A, gdy już to zrobisz pamiętaj, że chłodna głowa i rozsądek to czasami najważniejsze narzędzie. Nawet jeśli wybrałeś odpowiedni portal, który jest regularnie moderowany oszuści mogą trafić się wszędzie.